Gülhan Pansiyon

Balıkesir’in Erdek İlçesin’e bağlı olan Ocaklar beldesinde bulunan Gülhan Pansiyon, denize sıfır konumda sayılabilir. Deniz yürüme 30 metre mesafede kalmaktadır plaj ise sadece 80 metre mesafede bulunmaktadır. Tesis 3 oda 8 yatak 1 apart daire olarak hizmet vermektedir. Tesisisin tüm odalarında mutfak, mutfak gereçleri, banyo-tuvalet, eşya dolabı, masa, sandalye, komidin, buzdolabı, set üstü ocak, kablosuz internet, kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

Yaşanan Corona Virüs hastalığıyla ilgili Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu yönergeleri dikkatle yerine getiren Gülhan Pansiyon, odaları bakanlık onaylı dezenfektanlar ile temizlemekte ve müşteri girişine kadar odaları havalandırmaktadır. Ayrıca pansiyon girişlerinde düzenli olarak ateş ölçümü yapılıp kişilerin ateşi kayıt altına alınmaktadır.

Misafirler kendi yiyeceklerini mutfak bölümünde hazırlayabilirler. Pansiyon yemek ve içecek hizmeti vermemektedir. Aileler için evlerinden farksız hissedeceği Gülhan Pansiyon tam sizlere göre. Güler yüzlü ve ilgili personel anlayışı ile kapılarını sizlere açmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir