Elif Apart

Elif Apart Erdek’in Ocaklar ilçesinde denize yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Tesis 3+1, 2+1 ve 3-4-5 kişilik daireler ile hizmet vermektedir. Odalarının tamamında klima, buzdolabı, mutfak, mutfak gereçleri, masa, sandalye, balkon, banyo, sıcak su, uydu yayınlı tv, kablosuz internet bulunmaktadır. Elif Apart konukları için ücretsiz otopark hizmeti de vermektedir.

Dünyada yaşanan Covid-19 hastalığı sebebiyle Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu yönergeleri Apart yönetimi dikkatle uygulayıp, bakanlık onaylı dezenfektanlar ile odaları dip bucak temizlemektedir ve misafirlerin odaya girişine kadar havalandırmaktadır. Ayrıca tüm Apart girişinde düzenli olarak ateş ölçümü yapılıp kayıt altına alınmaktadır.

Ailelerin gözdesi olan Elif Apart bahçesinde bulunan barbekü alanında mangal yapma olanağı da siz değerli müşterilerine tanıyor. Odalarında mutfak bulunan Apartta kendi yiyeceklerinizi hazırlayabilmektesiniz. İhtiyacınız durumunda civar birimlere de yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Aileniz ile birlikte Ocaklar’ın temiz ve güzel havasını almak istiyorsanız, Elif Apart sizleri beklemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir