Erdek Turanköy Apart Otelleri | Apart Fiyatları 2021

Ocaklardan sırt taraftan komşu koyu olan Turanlar mahallesi berrak turkuaz rengi denizi ile bölgede en dikkat çeken koylardan bir tanesi durumdadır. Turanlarda apart daireler ve pansiyonlar bulunmakla birlikte bir kaç tane Otel de hizmet vermektedir. Turanlar Apart Otellerde 2021 yılında çok uygun fiyatlarla berrak denize sahip bölgede konaklama yapabilme şansınız vardır. Genel olarak yaşanan Covid-19 Salgınından çok etkilenmeyen bölgede tüm apartlar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Bursa, İstanbul, Balıkesir, Eskişehir, Çanakkale gibi yakın bölgelerden yoğun tatilci akışı bulunan Turanlar’da bir çok bölge sit alanı olması sebebiyle doğal doku hala korunmaktadır. Bölgede pek sanayi kuruluşlarının da olmaması ile birlikte Koylarda deniz hem çok temiz hem de berraktır. Bölgede yoğunluğa göre hesaplandığında az sayıda otel, pansiyon ve apart bulunduğundan gelmeden önce mutlaka rezervasyonunuzu yaptırmanızı önemle rica ederiz.    

Erdek Turanlar Apart Otelleri

Turanlar Tatil beldemizde Butik Oteller, Denize Sıfır Apart Oteller, Pansiyonlar, Kiralık daireler ve kiralık Villalar bulunmaktadır. Tatil tercihinize göre dilediğiniz konaklama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Gerekli araştırmayı yaparak otelleri, apart otelleri, pansiyonları inceleyebilir ve beğendiğiniz otelden rezervasyon yaptırabilirsiniz.  

ERDEK TURANLAR 2021 APART OTEL FİYATLARI NE KADAR ?

  • Mutfaksız Apart Odaları 50-150 TL
  • Mutfaklı Apart Odaları 100-300 TL
  • Pansiyon Fiyatları 100-150 TL
Erdek Turanlardaki apart fiyatları uzun yıllardır pek artış göstermediğini söylemek isteriz. Ancak sizde 2021 sezonunda Erdek Turanlar’da apart otel arayışında isenize lütfen erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Erdek Turanlar Apart Otelleri Sıkça Sorulan Sorular

Soru : Turanlar’da Deniz Sıcaklığı Ne Kadar ? Cevap : Turanlar da bildiğiniz gibi Marmara Denizinin güneyinde bulunmaktadır. Deniz suyu sıcaklığı yaz aylarında 20-25 dereceye kadar ulaşmaktadır. Ancak bir Akdeniz kadar sıcak yada bir Ege, Karadeniz kadar da soğuk değildir. Aslına bakarsanız berrak denizinin sıcaklığı tam yaz aylarında sizleri üşütmeden serinletecek düzeydedir. Soru : Turanlar’da Konaklama Ucuz mu ? Cevap: Erdek Turanlar’da konaklama gerçekten oldukça uygundur. 4-5 Kişinin konaklayabileceği Mutfaklı, Klimalı, WC & Banyo içinde apart odaların fiyatı sezon ortasında ortalama 200-300 TL arasındadır. Buda herşey dahil konaklama bedeli kişi başı 50-75 TL e gelmektedir. bunun üstüne kişi başı 25 TL yemek masrafıda eklerseniz kişi başı yemek dahil 100 TL e konaklama yapabilme şansınız mevcuttur. Soru : Turanlar’da Ne Yenir ? Cevap : Turanlar’da yemek yiyebileceğiniz bir kaç tane restoran bulunmaktadır. Ancak yöresel lezzet olarak sorarsanız özel bir lezzet olmamakla birlikte doğal ürünleri tüketebileceğinizi söylemek isteriz. Gerekli malzemeleri alıp Apart odanızda kendi yemeklerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir