Ezgi Apart Pansiyon

Ezgi Apart Pansiyon, Erdek İlçesinin Ocaklar bölgesinde yer almaktadır. Denize neredeyse sıfır konumda bulunan pansiyon plaja 20 metre mesafede bulunmaktadır. Tesis içerisinde toplamda 50 oda ve 150 yatak kapasitesi olarak belirtilmiştir. Tüm odalarda standart olarak klima, balkon, mutfak, mutfak gereçleri, banyo-wc, eşya dolabı, kesintisiz sıcak su, ücretsiz kablosuz internet, uydu yayınlı televizyon bulunmaktadır.

Tesis Covid – 19 kapsamlarında pansiyon içerisinde Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu genelgelere göre işleyiş düzenlemektedir. Tesis odaların tamamını Sağlık Bakanlık onaylı dezenfektanlar ile iyice dip bucak kalmaksızın temizlemektedir ve odaları müşteri girişine kadar havalandırmaktadır. Pansiyon girişlerinde ateş ölçümü yapılıp kayıt altına alınmaktadır.

Tesisin önünde bulunan boş alan, müşterilerin araç park etme sıkıntısı çekmemesi için ücretsiz otopark hizmeti vermektedir. Konuklar evde yiyeceklerini kendi hazırlayabileceği gibi yakında bulunan civar birimlerden alışveriş yapabilmektedir. Ayrıca pansiyonun altında bulunan ve pansiyona ait olan büfeden alışveriş yapabilmektedir.

Güler yüzlü ve ilgili personelleriyle profesyonel hizmet almak için, tatilinizin modern ve rahat geçebilmesi amacıyla Ezgi Apart Pansiyon her daim konukları için hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir