Relax Apart Otel

Relax Apart Otel, Balıkesir’in Erdek Ocaklar’da bulunmaktadır. Plaja 70 metre yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Tesis içerisinde açık yüzme havuzu, barbekü alanı, cafe, büfe bulunmaktadır. Tesisin odaları 5’i 1+1 olmak üzere toplam 30 adet odası ile siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Odaların tamamında klima, banyo ve wc, mutfak, mutfak gereçleri, buzdolabı, balkon, kablosuz ücretsiz internet, led tv-uydu yayınlı, kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

Yaşanan Covid-19 virüs kaynaklı Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu bazı önlemler aldık. Relax Apart Otel olarak ilk kuralımız sosyal mesafe olmaktadır. Odalarımız Sağlık Bakanlık onaylı dezenfektanlar ile temizlenmektedir ve havalandırılmaktadır. Apart girişlerinde personelimiz tarafından ateş ölçümünüz yapılmaktadır.

Geniş aileler, balayı çiftleri, çocuklu aileler için ilk tercih her zaman Relax Apart Otel olmaktadır. Açık yüzme havuzumuz ve barbekü alanımız misafirlerin konforunu en üst seviyede tutmaktadır. Relax Apart Otel, plaj, eğlence, alışveriş merkezleri gibi birimlere yürüme mesafesinde kalmaktadır. Evinizdeki konforu Relax Apart’ta hissetmek için lütfen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir